Výrobca: UNISTAR
Kód produktu: UNISTAR SKIN CARE ROLKA / 10 M X 15 CM
Vernostné body: 26
Dostupnosť: Skladom
26.00€
Cena vo vernostných bodoch: 650

UNISTAR FÓLIA NA TETOVANIE NA STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU
Pre každého tatéra a častého zákazníka tetovacích salónov je 10 m dlhá rolka fólie na tetovanie Unistar Skin Care absolútnou nevyhnutnosťou. Vďaka mnohým výhodám si táto fólia ukradla srdcia tatérov, ktorým záleží na správnom zahojení tetovania ich klienta, čo svedčí o profesionalite. Fólia Skin Care je voľbou číslo jeden pre ľudí, ktorí radi zdobia svoje telo tetovaním a neustále premýšľajú o ďalšom projekte. Zaručuje im správnu ochranu ich malého umeleckého diela, hojenie a každodenný komfort.

Čo je fólia na tetovanie Unistar Skin Care a prečo ju potrebujete?
Je to v podstate tenký obväz vo forme lepiacej fólie, ktorý sa aplikuje na čerstvé tetovanie. Je veľmi vhodná na použitie, pretože je prakticky nezistiteľná a vďaka svojej pružnosti a rozťažnosti ju môžete ľahko umiestniť kdekoľvek na telo. Jej veľkou výhodou je, že ju možno ponechať na pokožke až niekoľko dní! (Ideálne 2 až 3 dni) 

Ako funguje fólia na tetovanie Unistar Skin Care?
Táto tenká priľnavá fólia poskytuje vlhké hojivé prostredie počas prvej a najkritickejšej fázy hojenia rán po tetovaní, hneď po aplikácii tetovania. Chráni nové tetovanie pred náhodnými odreninami a poskytuje vodotesnosť na vonkajšej strane. Vytvára antimikrobiálny povlak, ktorý zabraňuje prenikaniu patogénov a vonkajších kontaminantov do rany. Film je priepustný a umožňuje prísun kyslíka k pokožke a odparovanie prebytočnej vlhkosti. Zabraňuje tvorbe chrasty a výrazne znižuje riziko infekcie. Dôležité je aj to, že zabraňuje zašpineniu oblečenia, a tým chráni pred vonkajšími dráždivými látkami, ako je dotyk látky z oblečenia.

Ako používať fóliu na tetovanie Unistar Skin Care?
Rolka má rozmery 10 m x 15 cm, takže sa môžete ľahko rozhodnúť, kde chcete rolku rozstrihnúť a akú veľkosť bude mať. Na správne použitie rolky by ste mali nechať nové tetovanie odpočívať na tele a potom čerstvé tetovanie dôkladne umyť ľadovou vodou InkTrox, nechať tetovanie pôsobiť približne 2 minúty a potom ho nastriekať prípravkom Tattoo Finish. Nechajte ho dôkladne zaschnúť približne 10 minút. Ak po tomto čase už z tetovaného miesta nevyteká krv a plazma, môžete pristúpiť k aplikácii vopred pripravených obväzov. Táto tenká fólia má vrstvy, ktoré je potrebné naniesť na tetovanie v správnom čase a správnym spôsobom. Najprv fóliu otočte tak, aby zelená mriežka smerovala nadol. V hornej časti nájdete papier a na ňom jeden zárez. Odlepte menší kúsok papiera z fólie a priložte ho na miesto, kde chcete mať fóliu. Potom sa vám bude ľahko odstraňovať zvyšok papiera a potom celú lepiacu fóliu pritlačte na telo. Fóliu veľmi dobre rozotrite prstami, až kým neuvidíte oranžové šípky v mieste, kde sa fólia oddeľuje. Potiahnite za kúsky fólie na oranžových čiarach a odstráňte vonkajšiu vrstvu. Takto zostane len skutočná časť bandáže.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie