Výrobca: DYNAMIC
Kód produktu: VIKING BY DYNAMIC - CHOCOLATE 30ML
Vernostné body: 16
Dostupnosť: Skladom
19.60€
Cena vo vernostných bodoch: 400

CHOCOLATE Viking od Dynamic Tattoo Ink

V súlade s nariadením REACH na použitie v celej Európe a mimo nej. Všetky farby Viking by Dynamic Color Tattoo Ink spĺňajú alebo prekračujú všetky predpisy stanovené nariadením REACH.

Vegánske a nikdy netestované na zvieratách

 Výrobky Dynamic Color neobsahujú žiadne živočíšne produkty a nikdy nie sú testované na chlpatých priateľoch. Naše farby na tetovanie sú bezpečné pre pokožku, lepšie pre životné prostredie a v konečnom dôsledku výhodnejšie pre vaše celkové zdravie.

Rad Viking by Dynamic Color poskytuje farby na tetovanie prémiovej kvality s najpôsobivejším obsahom pigmentu v tejto oblasti. Naše atramenty, ktoré sú známe svojou plynulou rýchlosťou toku, zvládnu výzvu akéhokoľvek diela - od precíznej práce s detailmi až po obkresľovanie alebo tieňovanie.

Autentické a hygienické

 Sme si vedomí veľkého množstva falšovaných výrobkov na trhu, a preto sa všetky tetovacie farby Viking by Dynamic Color dodávajú v krištáľovo čistých PET fľašiach s holografickou etiketou zdobenou povrchovou úpravou proti falšovaniu s logom Dynamic Color. Dokonca aj naše tepelné pečate, ktoré zabezpečujú váš sterilizovaný výrobok, majú schvaľovaciu pečiatku Dynamic Color.

Spoľahlivé liečenie: Rozlúčte sa s tvrdohlavými liečebnými procesmi alebo nespokojnými klientmi. Tetovacie farby Viking od spoločnosti Dynamic Color idú hladko dovnútra a hojia sa živo, aby dosiahli výrazne živé výsledky, ktoré vydržia skúšku časom. 

- Spĺňa nariadenia ResAP2008_1 a ECHA (REACH)

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Štítky: EU REACH