Výrobca: DYNAMIC
Kód produktu: GANGA BLACK 240ML
Vernostné body: 54
Dostupnosť: Skladom
54.00€
Cena vo vernostných bodoch: 1350

Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť našu prvú spoločnú farbu Dynamic Color. Táto práca z lásky sa pripravovala 2 roky. Dynamic Color spolu so svetoznámym tetovacím umelcom, podnikateľom a výtvarným umelcom Joaquinom Gangom vám prinášajú GANGA BLACK x DYNAMIC. Jeho štýl prekročil hranice, keďže so svojou tvorbou sa dostal do celého sveta od Španielska až po USA.

Ganga je medzinárodne známy tým, že tetoval také celebrity, ako sú Drake, Lebron James, Post Malone a Odell Beckham Jr. Keďže Ganga je dlhoročným používateľom spoločnosti Dynamic, bolo len logické, že sa na nás obrátil ako na partnera pri svojom najnovšom projekte. GANGA BLACK x DYNAMIC je čierna farba s vlastným zložením, ktorá sa nanáša hladko a lieči sa odvážne a temne. Keďže Španielsko je Gangovi veľmi blízke, bolo pre neho najdôležitejšie, aby tento výrobok úplne vyhovoval nariadeniu REACH na použitie v celej Európe a mimo nej a zároveň mal kvalitu a konzistenciu nášho pôvodného zloženia. 

S oveľa chladnejším tónom a matnejším povrchom ako naša pôvodná receptúra je GANGA BLACK x DYNAMIC špeciálne vyvinutý na čierne a sivé portréty. Hladké gradienty tieňovania, ktoré vznikajú pri použití tejto farby ako wash, sú prispôsobené štýlu hyperrealizmu značky Ganga. Viac Ganginej práce si môžete pozrieť na IG @gangatattoo

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Štítky: EU REACH