Výrobca: INKTROX™
Kód produktu: INKTROX™ PAX - Tattoo butter/muss
Vernostné body: 8
Dostupnosť: Skladom
8.00€ 10.40€
Cena vo vernostných bodoch: 200

Dostupné možnosti

Ide o jedinečné maslo na tetovanie s nevídanou konzistenciou. Ako všetky maslá Inktrox, aj PAX obsahuje len prírodné zložky, ktoré výrazne uľahčujú prácu pri tetovaní a majú pozitívny vplyv na regeneráciu pokožky, ale vyznačuje sa jedinečnou konzistenciou.

PAX, ako žiadne iné maslo na trhu, pripomína veľmi hustú a veľmi jemnú penu. Vďaka veľmi hladkej a jemnej štruktúre je po nanesení na pokožku pri potieraní prakticky nepostrehnuteľný. Máte dojem, že sa maslo na vašich prstoch samo rozpúšťa. Všetci, ktorí vyskúšali maslo InkTrox PAX, sú nadšení a zhodujú sa, že sa nedá porovnať so žiadnym iným maslom na tetovanie.

Takáto konzistencia má pozitívny vplyv na pohodlie zákazníka, pretože na rozotretie masla nemusíte použiť žiadnu silu, takže trením nedráždite tetovanú pokožku. Okrem toho takéto zloženie masla pokožku ešte viac hydratuje, vďaka čomu je pružnejšia. Zabraňuje podráždeniu a výrazne urýchľuje proces hojenia pokožky. Je ideálnou ochranou pred nepriaznivými vonkajšími podmienkami (mráz, vietor, slnko (UV žiarenie) - je ideálne aj na hojenie nového tetovania.

Zloženie:
Butrospermum Parkii Shea Butter, Olus Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Seet Almond) Oil, Persea Grattisima (Avocado) Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Tocopherol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 42090

K dispozicii 50ml / 200ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie