Výrobca: BIOTEK
Kód produktu: BIOTEK - Gloss bomb
Vernostné body: 19
Dostupnosť: Skladom
19.00€
Cena vo vernostných bodoch: 475

 Z magických vlastností vitamínu E pochádza GLOSS BOMB od spoločnosti Biotek, exkluzívny multifunkčný gél, ktorý zvýrazní výsledok vášho permanentného make-upu a podčiarkne jeho detaily.


Ak chcete pridať hodnotu svojmu PMU a získať dokonalý záber, ktorý nadchne vašich sledovateľov, GLOSS BOMB je detail, ktorý robí rozdiel.
Výsledky GLOSS BOMB sú v skutočnosti obzvlášť citeľné na fotografiách a videách.

Vďaka veľmi čistému zloženiu má GLOSS BOMB vynikajúce regeneračné, protizápalové, zmäkčujúce a upokojujúce vlastnosti. Tento produkt aplikovaný na pery dodáva tkanivám väčšiu pružnosť tým, že im poskytuje správnu hydratáciu.

Prečo práve vitamín E?
Chráni pred škodlivým UV žiarením, účinne pôsobí proti pôsobeniu voľných radikálov, má silný antioxidačný účinok na pokožku. Produkty na báze tokoferolu sú ideálne na ochranu bunkových membrán a kolagénu pred starnutím a oxidáciou.

Ako používať:
GLOSS BOMB sa má jednoducho naniesť na konci ošetrenia na dermopigmentované, čisté a suché pery. Lesklý prípravok bez parfumácie dodáva perám šťavnatý a zvodný efekt.

Ako AFTERCARE:
GLOSS BOMB sa môže predávať klientke ako domáca starostlivosť na prípravu pier na ošetrenie permanentným make-upom a na ich ošetrenie po PMU, čím sa obnoví ich hydratácia. Výrobok sa dodáva s praktickým prenosným štetcom, ktorý umožňuje optimálnu aplikáciu po celej ploche.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie