Výrobca: DYNAMIC
Kód produktu: DYNAMIC - UNION BLACK 30ML
Vernostné body: 20
Dostupnosť: Skladom
20.00€
Cena vo vernostných bodoch: 500

Čierna farba na tetovanie - fľaštička s objemom 30ml

Nový zvrat v starej klasike. Táto farba, ktorá je špeciálne vyvinutá tak, aby vyhovoval európskym predpisom z roku 2022, nesklame Ultra hladká, mimoriadne sýta čierna má rovnakú konzistenciu a kvalitu ako naša osvedčená čierna OG s mierne matnejším povrchom. Skvele sa hodí na linkovanie a balenie v pevných ultra tmavých čiernych plochách. Pri zmiešaní do nižšej vrstvy na vymývanie vytvára hladký takmer pastelový povrch.

Náš čierny atrament, hrdo vyrobený v USA, sa vyznačuje jedným z najpôsobivejších obsahov pigmentu na trhu. Tento vysokoúčinný atrament sa ľahko stiera z pokožky, čo umožňuje maximálnu rýchlosť práce a čistejšie plátno. S čiernou farbou Dynamic Color na vašej ihlici je jediným obmedzením vaša vlastná predstavivosť.

Vlastnosti: Vhodné pre všetky typy farieb, ktoré sa dajú použiť v praxi:

Profesionálna kvalita vopred rozptýlených farieb: Dynamic Color, hrdo vyrobená v USA, poskytuje farbu na tetovanie prémiovej kvality s najpôsobivejším obsahom pigmentu v tejto oblasti. Naše farby, ktoré sú známe svojou plynulou rýchlosťou toku, sú na jednotku - od precíznej práce s detailmi až po obkresľovanie a tieňovanie.

  • Autentické a hygienické: Sme si vedomí veľkého množstva podvodných výrobkov na trhu, preto sa všetky farby Dynamic Color dodávajú v krištáľovo čistých PET fľašiach s povrchovou úpravou proti falšovaniu s logom Dynamic. Dokonca aj naše tepelné pečate, ktoré zabezpečujú váš sterilizovaný výrobok, majú schvaľovaciu pečiatku Dynamic Color. 
  • Časom overené, spoľahlivé liečenie: Rozlúčte sa s tvrdohlavými procesmi hojenia alebo nespokojnými klientmi. Farby na tetovanie Dynamic Color idú hladko dovnútra a hojia sa živo, aby dosiahli výrazne živé výsledky, ktoré vydržia skúšku časom. A keďže sme v hre od roku 1990, myslíme to vážne, keď hovoríme, že naše farby sú overené časom. 
  • Výrazné, jasné a dlhotrvajúce farby: Každý umelec si zaslúži vysokokvalitnú farbu na tetovanie. Naše vysokopigmentové farby, ktoré sú k dispozícii v rozšírenej škále 30 farieb, môžete miešať a vytvárať si vlastné zmesi. S farbou na tetovanie Dynamic Color vo vašej ihlici je jediným obmedzením vaša vlastná predstavivosť. 

Vegánske a nikdy netestované na zvieratách: Výrobky Dynamic Color neobsahujú žiadne živočíšne produkty a nikdy neboli testované na chlpatých priateľoch. Naše farby na tetovanie sú bezpečné pre pokožku, lepšie pre životné prostredie a v konečnom dôsledku výhodnejšie pre vaše celkové zdravie.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Štítky: EU REACH